Нет отзывов, добавить
Вам потрібне якісне зерносушильне обладнання?Звертайтесь до нас!
+380975137175
ТОВ "Маловисківський завод елеваторного обладнання"
Німченко Владислав Анатолійович
Украина Кировоградская область Кропивницкий ул. героев Сталинграда 22 д
Карта
 Зеерносушарка "Сапфір" 1132 , фото 2

Зеерносушарка "Сапфір" 1132

1 878 636 грн

Показать оптовые цены
 • 1824961 грн/шт.
  при заказе от 2 шт.
В наличииОптом и в розницу
Зеерносушарка "Сапфір" 1132
Зеерносушарка "Сапфір" 1132
1 878 636 грн
 • +380 показать номер +380975137175
 • +380 показать номер +380975137175
 • Бесплатная
  доставка
 • Контакты
  • Телефон:
   +380975137175
  • Контактное лицо:
   Німченко Владислав Анатолійович
  • Адрес:
   ул. героев Сталинграда 22 д, Кропивницкий, Кировоградская область, Украина

Зерносушарки «Сапфір» ― це надійність та ефективність в поєднані з доступністю, та максимально відповідають потребам вітчизняних сільгоспвиробників.

Завдяки перевіреній часом технології сушіння зерна "cross-flow" (термін "cross-flow" означає, що в процесі сушіння нагріте повітря проходить перпендикулярно зерну, яке рухається в сушарці) зерносушарка «Сапфір» здатна якісно та за один прохід сушити зерно з вологістю більше 35 % .

Принцип роботи модульних (колонкових) зерносушарок «Сапфір» простий і надійний, що підтверджується наступним:

  Зерно  допоміжним обладнанням транспортується  в верхню частину зерносушарки, де шнек  завантажує  колони по черзі та  рівномірно розподіляє його по всій довжині сушарки;

  Вентилятор нагнітає з навколишнього середовища повітря, яке нагріваючись пальником, змішується з вже нагрітим повітрям та  потрапляє в камеру сушіння. Ефективне змішування повітря та ефективне спалювання пальником газу  забезпечує рівномірність температури нагрітого повітря в будь-якій точці камери.

   Нагріте повітря під тиском роботи вентилятора продувається через перфоровані стінки зернових колон, нагріває зерно та відводить вологу з нього.

   В нижній частині сушарки розміщені дозуючі вальці, швидкістю обертання яких регулюється час знаходження зерна в  колонах.

   Висушене зерно відвантажується нижнім  шнеком та допоміжним обладнанням транспортується  на очистку або зберігання.

Особливості технології зерносушарок «Сапфір».

   Зовнішні і внутрішні решета зерносушарки виготовлені із високоякісної нержавіючої сталі, що забезпечує значно більший термін експлуатації  у порівнянні з оцинкованими аналогами.

   Усі металеві частини зерносушарки мають цинкове покриття, з товщиною не менше 750 гр./м2 

   Залежно від насіннєвих культур можлива комплектація решетами з діаметром перфорації 1,5 – 2,5 мм.

   Усі моделі зерносушарок комплектуються  восьмикутними пальниками низького полум’я, які забезпечують ефективне згоряння палива. У поєднанні з двоступеневим принципом роботи пальника в режимах малого і великого полум’я досягається зниження витрати палива на 20% порівняно з аналогічним обладнанням.

   Однією з умов ефективної , надійної та безпечної газової магістралі сушарки є використання якісних електромагнітних клапанів європейського виробництва.

   Використання осьових вентиляторів з поліпропіленовими лопатями виробництва «Multi-Wing”(Данія)  значно знижує навантаження на електродвигуни та знижує шум при роботі.

   Довговічність роботи шнеків при значних об’ємах сушіння досягається за рахунок використання в кріпленнях шнеків фторопластових втулок. Фторопласт характеризується широким діапазоном механічних властивостей: низьким коефіцієнтом тертя, низьким значенням зносу, стійким до дії різноманітних агресивних речовин і довкілля, не горючий.

   Завдяки складній стальній конструкції дозуючих вальців унеможливлюється їх деформація при потраплянні на них небажаних сторонніх предметів.

   Використання європейських шківів та підшипників забезпечує безвідмовну роботу приводних вузлів сушарки.

   Наявність великої кількості поручнів, перил та  драбинок  дає змогу доступно та безпечно виконувати огляд та обслуговування усіх частин сушарки. 

     Електронні системи зерносушарки виготовляються з використанням електронних компонентів Schneider Electric, Німеччина.

   Надійність і безпека роботи пальників забезпечується блоком керування розпалення і контролем горіння виробництва Siemens.

   Усі процеси і параметри зерносушарки контролюються мікроконтролем з програмним забезпеченням, спеціально розробленим нашою компанією.

Зерносушарки обладнані вимірювачем вологи (опція), за допомогою якого оператор може точно контролювати вологість висушеного зерна.

  Повністю автоматичний режим роботи зерносушарки унеможливлює негативний вплив людського фактору на роботу зерносушарки. 

   Контроль і введення робочих параметрів здійснюється через сенсорну ЖК панель, на яку виводяться всі необхідні для цього дані, такі як: вологість  зерна, температура сушильного агента в камері сушарки, температура продукту, який піддається сушінню, параметри роботи пальника, повідомлення системи безпеки. Дана панель може бути установлена на відстані до 50 м від зерносушильної установки, що дозволяє легко розмістити її в будь-якому операторському приміщенні.

   На стадії проектування зерносушарки нашими конструкторами була врахована можливість нарощування продуктивності за рахунок збільшення кількості зернових колон або установки додаткового верхнього модуля.

   На зерносушильній установці установлена високотехнологічна система безпеки роботи комплексу, яка контролює всі процеси і цим забезпечує належний рівень захисту персоналу від виробничих травм і захист комплексу від загоряння. Компактні габаритні розміри зерносушарки та відсутність потреби в капітальному  монолітному фундаменті дають змогу легко доповнити вже діючу технологічну лінію будь-якого зерноочисного комплексу.

 

Особливістю одномодульної зерносушарки «Сапфір» з двома вентиляторами та пальниками є можливість одночасного нагріву та охолодження зерна в сушарці, отримуючи при цьому готовий продукт для подальшої очистки або зберігання.

   Іншою особливістю цієї ж зерносушарки є можливість повністю нагрівати в собі зерно, а завдяки розділеним камерам нагріву  можливо плавно та поступово нагрівати зерно, яке проходить через сушарку, що в подальшому покращує його якість. Крім цього охолоджуючи зерно в зовнішніх бункерах з активним вентилюванням додатково знімається 1-2 % вологи завдяки вентиляції холодним повітрям.

 Технічні характеристики одномодульної зерносушарки « Сапфір»:

Модель

1132

Кілкість секцій

13

Кількість вентиляторів

2

Кількість пальників (природний газ / пропан-бутан)

2

Довжина, мм

10080

Ширина, мм

2430

Висота, мм

4250

Обєм, м³

22,9

Загальна потужність,  КВт

40

Продуктивність по кукурудзі: тон/годину / тон/добу

 

зниження вологості з 30 до 15% (без охолодження зерна в сушарці)

10,5/241

зниження вологості з 25 до 15% (без охолодження зерна в сушарці)

17/391

зниження вологості з 20 до 15% (без охолодження зерна в сушарці)

28/644

зниження вологості з 30 до 15% (з охолодженням зерна в сушарці)

6,5/150

зниження вологості з 25 до 15% (з охолодженням зерна в сушарці)

10,5/242

зниження вологості з 20 до 15% (з охолодженням зерна в сушарці)

17,5/403

Вартість* комплектації  решетами з нержавіючої сталі, грн.

,00

Вартість* комплектації  решетами з оцинкованої сталі, грн.

,00

   Витрати природного газу або пропан-бутану залежать від температури навколишнього середовища та складає  0,8-1,7 м3 або 1,0-2,5 л. на 1 тоновідсоток відповідно.

 

У вартість* зерносушарки входять доставка до місця монтажу, монтаж на підготовлений замовником фундамент, запуск зерносушарки, навчання персоналу работі на зерносушарці,

три роки гарантії.

 

Характеристики
Основные
Производитель   Sapphire
Страна производитель Украина
Вместимость (м3) 22.9
Вместимость (т) 18.0
Производительность (Кукуруза) 10.0 тонн/час
 • Цена: 1 878 636 грн.
Отзывы о товаре

Отзывов пока нет, будьте первыми!