Нет отзывов, добавить
Вам потрібне якісне зерносушильне обладнання?Звертайтесь до нас!
+380975137175
ТОВ "Маловисківський завод елеваторного обладнання"
Німченко Владислав Анатолійович
Украина Кировоградская область Кропивницкий ул. героев Сталинграда 22 д
Карта
 Зерносушарка на твердому паливі, фото 2  Зерносушарка на твердому паливі, фото 3

Зерносушарка на твердому паливі

1 610 259 грн

Показать оптовые цены
 • 1556584 грн/шт.
  при заказе от 2 шт.
В наличииОптом и в розницу
Зерносушарка на твердому паливі
Зерносушарка на твердому паливі
1 610 259 грн
 • +380 показать номер +380975137175
 • +380 показать номер +380975137175
 • Бесплатная
  доставка
 • Контакты
  • Телефон:
   +380975137175
  • Контактное лицо:
   Німченко Владислав Анатолійович
  • Адрес:
   ул. героев Сталинграда 22 д, Кропивницкий, Кировоградская область, Украина

   Зерносушарки «Сапфір» ― це надійність та ефективність, поєднані з доступністю та максимально відповідають потребам вітчизняних сільгоспвиробників.

   Завдяки перевіреній часом технології сушіння зерна "cross-flow" (термін "cross-flow" означає, що в процесі сушіння нагріте повітря проходить перпендикулярно зерну, яке рухається в сушарці) зерносушарка «Сапфір» здатна якісно та за один прохід сушити зерно з вологістю більше 35 % .

                Принцип роботи модульних (колонкових) зерносушарок «Сапфір» простий і надійний, що підтверджується наступним:

 Зерно  допоміжним обладнанням транспортується  в верхню частину зерносушарки, де шнек  завантажує  колони по черзі та  рівномірно розподіляє його по всій довжині сушарки;

   З теплообмінника твердопаливного теплогенератора вентилятор нагнітає нагріте повітря до камери нагріву сушарки та  під тиском продуває його через перфоровані стінки зернових колон, нагріваючи при цьому зерно та відводить вологу з нього.

  Нижній осьовий вентилятор нагнітає холодне атмосферне повітря до нижньої камери, продуває його через шар нагрітого зерна, яке рухається між перфорованими стінками, таким чином охолоджуючи його.

   В нижній частині сушарки розміщені дозуючі вальці, швидкістю обертання яких регулюється час знаходження зерна в  колонах.

   Висушене зерно відвантажується нижнім  шнеком та допоміжним обладнанням транспортується  на очистку або зберігання.

                                  Особливості технології зерносушарок «Сапфір».

    Зовнішні і внутрішні решета зерносушарки виготовлені із високоякісної нержавіючої сталі, що забезпечує значно більший термін експлуатації  у порівнянні з оцинкованими аналогами.

   Усі металеві частини зерносушарки мають цинкове покриття, з товщиною не менше 750 гр./м2 

   Залежно від насіннєвих культур можлива комплектація решетами з діаметром перфорації 1,5 – 2,5 мм.

   Використання осьових вентиляторів з поліпропіленовими лопатями виробництва «Multi-Wing”(Данія)  значно знижує навантаження на електродвигуни та знижує шум при роботі.

   Довговічність роботи шнеків при значних об’ємах сушіння досягається за рахунок використання в кріпленнях шнеків фторопластових втулок. Фторопласт характеризується широким діапазоном механічних властивостей: низьким коефіцієнтом тертя, низьким значенням зносу, стійким до дії різноманітних агресивних речовин і довкілля, не горючий.

   Завдяки складній стальній конструкції дозуючих вальців унеможливлюється їх деформація при потраплянні на них небажаних сторонніх предметів.

   Використання європейських шківів та підшипників забезпечує безвідмовну роботу приводних вузлів сушарки.

   Наявність великої кількості поручнів, перил та  драбинок  дає змогу доступно та безпечно виконувати огляд та обслуговування усіх частин сушарки. 

     Електронні системи зерносушарки виготовляються з використанням електронних компонентів Schneider Electric, Німеччина.

   Усі процеси і параметри зерносушарки контролюються мікроконтролем з програмним забезпеченням, спеціально розробленим нашою компанією.

Зерносушарки обладнані вимірювачем вологи (опція), за допомогою якого оператор може точно контролювати вологість висушеного зерна.

  Повністю автоматичний режим роботи зерносушарки унеможливлює негативний вплив людського фактору на роботу зерносушарки. 

   Контроль і введення робочих параметрів здійснюється через сенсорну ЖК панель, на яку виводяться всі необхідні для цього дані, такі як: вологість  зерна, температура сушильного агента в камері сушарки, температура продукту, який піддається сушінню, повідомлення системи безпеки. Дана панель може бути установлена на відстані до 50 м від зерносушильної установки, що дозволяє легко розмістити її в будь-якому операторському приміщенні.

   На стадії проектування зерносушарки нашими конструкторами була врахована можливість нарощування продуктивності за рахунок збільшення кількості зернових колон або установки додаткового верхнього модуля.

   На зерносушильній установці встановлена високотехнологічна система безпеки роботи комплексу, яка контролює всі процеси і цим забезпечує належний рівень захисту персоналу від виробничих травм і захист комплексу від загоряння.

   Компактні габаритні розміри зерносушарки та відсутність потреби в капітальному  монолітному фундаменті дають змогу легко доповнити вже діючу технологічну лінію будь-якого зерноочисного комплексу. 

Характеристики
Основные
Производитель   Sapphire
Страна производитель Украина
Вместимость (м3) 23.0
Вместимость (т) 17.0
Производительность (Кукуруза) 10.0 тонн/час
Производительность (Подсолнечник) 5.0 (тонн/час)
 • Цена: 1 610 259 грн.
Отзывы о товаре

Отзывов пока нет, будьте первыми!